In Memory

 

Display:
By Year Deceased Alphabetically Yearbook Photo


 
CLASSMATES

2018
Doug Diamond  
Siegfried Jachmann  
Janice Yano (Aoki)  

2017
Patricia Ann Ewell (Davis)  
Dianne Jensen  
Dan Smith  
RuLynn Watkins (Skidmore)  

2016
Dorothy Devitt (Boswell)  
Bruce Freestone  
Steve Gardina  
Connie Hickam (Boyd)  
Bob Reuillard  
Fred Richeda  

2015
Ivadel Anderson (Williams)  
Floyd Calvin (Cal) Gale, Jr  
Alonzo Gurule  

2014
Jim Clark  
Rolf Johannessen  
Ilona Pedersen (Butterfield)  
Ed Stover  

2013
Lisle Brown  
Mitzi Mayeda  

2012
Brian Loveridge  
Lowell Kent Orwin  
John (Now Johanna) Rasmussen  
Lynn Snow  
Richard Thygerson  
Sherry Westerman (Barney)  

2011
John Anderson  
Nina Fisher (Freestone)  
Michael Olsen  
Betty Shaffer (Longaker)  
Bill Smith  

2010
Joseph M. Olsen  
Reed Paulson  
Charles Salisbury  

2009
Linda Booth (Schweikardt)  
Merrily Ranck (Thedell)  

2008
Jodie Albiston  
Barbara Swan
Susan Tanner (Leach)  

2007
William Bills  
Irvarene Edwards (Davis)  
Wayne Love Miller  

2006
Sharon Gregg (Christensen)  
David Hill  
Mercy Lynne Johnson (Buttorf)  
Robert Jones  

2005
Shirley Ann Groce  
Frank Wm. Kyriopoulos  
Myreen Loveless  
Gordon Moore
Mary Verluis (Thomas)  

2004
Dale Stagg  

2003
Kathie Andrus  
Lois Carn (Thompson)  
Doug Horton  

2002
Ernie Jaeger  
Roland Niebuhr
John Telford  

2001
William Edward Clements  
Wanda Schofield (Goodsell)  

2000
G. Tom Bunker  

1999
Glen Ulmer  

1998
Eunice Beal (Standlee)
ReNae Petersen (Geddes)  
Ernest Smith

1997
Sue Tohinaka  

1994
George Ligeros  

1986
Craig Hunt  

1981
Kenny Jones  
Russell Newren  

1979
Bill Dimick  
Kent D. Ferguson  
Herbert Mattulat

1972
Valerie Ensign (Oliver)  

1966
Robbin Clare
Richard Karren  

1963
Joe Steeley  

DECEASED YEAR UNKNOWN
Jeff Buck  
Mike Ellis
Betty Holt (Barrangar)
Mary Morton
Kathy Raddon
Tom Rowley
Jim Smith
 
GUESTS

2018
Joann Marsh (Teacher) (Hancey Crider)  

2016
Gerald G Allen (Teacher)  

2015
Robert Blackhurst (Vice Principal)  

2014
Moroni A (Coach) Schwab ((Teacher))  

2013
Joan Butler (Neilson (Teacher))  

2010
Winston I. Mcomber (Teacher)  

2008
Lee S Hammel (Coach/Teacher)  
Dale E Simons (Coach/Teacher)  

2006
Elmo D Jarrett (Teacher)  
Paul F Luckau (Teacher)  

2003
Edna LaRene Koelliker Pay (Staff)  
Harold B Stowell (Teacher)  
Armont Willardsen (Teacher)  

2002
Allen L. Tuft (Teacher)  

2001
Gideon Herrmann (Teacher)  
Verna N Sims (Librarian)  

1999
Eudora B Zarr (Teacher)  

1998
Grace H. Healy (Teacher)  

1994
Garford Gene Hancey (Teacher)  
Lorin L Smith (Teacher)  

1993
Lucile Money (Councelor)  

1992
Dr. Ralph V. Backman (Principal)  

1983
Robert G Cottrell (Teacher)  

If you are aware of a Classmate who should be added to this page please let us know.